Оцинкований ланцюг з прямими С-подібними ланками 3 мм х 10 м (ціна за метр), Kerbl
SKU
12146
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 12146 |
| Старий код SKU | 01-2240 |
| Код постачальника | 12146 |
| Основний EAN-13 | 4018653121467 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73158900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/200/4800 |
| Чиста ширина продукту | 3 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 100 cm |
| Чиста вага продукту | 0.135 kg |
| Ширина коробки | 26 cm |
| Висота коробки | 20 cm |
| довжина коробки | 32 cm |
| Вага коробки | 28 kg |
| Маса нетто | 0.14 kg |
