Оцинкований ланцюг з прямими С-подібними ланками 4 мм х 10 м (ціна за метр), Kerbl
SKU
12148
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 12148 |
| Старий код SKU | 01-2241 |
| Код постачальника | 12148 |
| Основний EAN-13 | 4018653121481 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73158900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/50/4000 |
| Чиста ширина продукту | 3 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 100 cm |
| Чиста вага продукту | 0.255 kg |
| Ширина коробки | 23 cm |
| Висота коробки | 20 cm |
| довжина коробки | 32 cm |
| Вага коробки | 26.5 kg |
| Маса нетто | 0.26 kg |
