Оцинкований ланцюг з прямими С-подібними ланками 6 мм х 10 м (ціна за метр), Kerbl
SKU
12151
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 12151 |
| Старий код SKU | 01-2243 |
| Код постачальника | 12151 |
| Основний EAN-13 | 4018653121511 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73158900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/20/1600 |
| Чиста ширина продукту | 4 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 100 cm |
| Чиста вага продукту | 0.6 kg |
| Ширина коробки | 23 cm |
| Висота коробки | 19 cm |
| довжина коробки | 31 cm |
| Вага коробки | 25 kg |
| Маса нетто | 0.6 kg |
