Охолоджуючий бальзам, з ацетатом алюмінію та ефірними оліями, 3 кг, Kerbl
SKU
15581
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15581 |
| Старий код SKU | 01-3454 |
| Код постачальника | 15581 |
| Основний EAN-13 | 4260060320234 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 33049900 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Fa. Schmidt Tierheilkunde-Service |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/90 |
| Чиста ширина продукту | 20 cm |
| Чиста висота продукту | 20 cm |
| Чиста довжина продукту | 27 cm |
| Чиста вага продукту | 3.2 kg |
| Ширина коробки | 49.1 cm |
| Висота коробки | 18 cm |
| довжина коробки | 71.9 cm |
| Вага коробки | 19.2 kg |
| Маса нетто | 3.2 kg |
