Охолоджувальний бальзам з ацетатом алюмінію та ефірними оліями, 1 кг, Kerbl
SKU
1558
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 1558 |
| Старий код SKU | 01-3453 |
| Країна походження | Niemcy |
| Основний EAN-13 | 4260060320210 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 33049900 |
| Виробник | Fa. Schmidt Tierheilkunde-Service |
| Код постачальника | 1558 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/240 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 11 cm |
| Чиста довжина продукту | 16 cm |
| Чиста вага продукту | 1.112 kg |
| Маса нетто | 1.11 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
| Висота коробки | 19.5 cm |
| довжина коробки | 48 cm |
| Вага коробки | 14.128 kg |
