Опора для фіксації голови ВРХ, VINK
SKU
2164
| Марка | VINK |
|---|---|
| Другий код | 2164 |
| Старий код SKU | 01-2640 |
| Код постачальника | 2164 |
| Основний EAN-13 | 5908266926407 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84368090 |
| Країна походження | Holandia |
| Виробник | VINK-ELST BV |
| Тип пропозиції | Розпродаж |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/18 |
| Чиста ширина продукту | 46 cm |
| Чиста висота продукту | 27 cm |
| Чиста довжина продукту | 88 cm |
| Чиста вага продукту | 7.5 kg |
| Ширина коробки | 46 cm |
| Висота коробки | 27 cm |
| довжина коробки | 88 cm |
| Вага коробки | 7.5 kg |
| Маса нетто | 7.5 kg |
