Пакетики для відходів, біорозкладні, 4 х 20 шт, зелені, Kerbl
SKU
80821
- біорозкладні
- 4 рулони по 20 штук
- з пластику EPI
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80821 |
| Код постачальника | 80821 |
| Код CN | 39232100 |
| Основний EAN-13 | 4018653924327 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/144/1728 |
| Чиста ширина продукту | 6.7 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 15 cm |
| Чиста вага продукту | 0.127 kg |
| Маса нетто | 0.13 kg |
| Висота коробки | 15.5 cm |
| довжина коробки | 26.5 cm |
| Вага коробки | 3.147 kg |
| Ширина коробки | 21.5 cm |
