Папір для вимені Classic, 36 х 22 см, 2 х 1000 листів, 2-шаровий, Kerbl
SKU
29560
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 29560 |
| Старий код SKU | 01-5114 |
| Країна походження | Słowenia |
| Основний EAN-13 | 4018653295601 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 48182091 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/60 |
| Чиста ширина продукту | 27 cm |
| Чиста висота продукту | 54 cm |
| Чиста довжина продукту | 21.5 cm |
| Чиста вага продукту | 5.369 kg |
| Маса нетто | 5.37 kg |
