Паста для чищення рук для середніх і сильних забруднень, 500 мл, Kerbl
SKU
151170
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 151170 |
| Старий код SKU | 10-4123 |
| Країна походження | Niemcy |
| Основний EAN-13 | 4018653038338 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Ємність/Об'єм | 500 ml |
| Код CN | 34012090 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 151170 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/720 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 12 cm |
| Чиста довжина продукту | 8 cm |
| Чиста вага продукту | 0.451 kg |
| Маса нетто | 0.45 kg |
| Ширина коробки | 24 cm |
| Висота коробки | 24 cm |
| довжина коробки | 47.5 cm |
| Вага коробки | 11.424 kg |
