Паста для миття рук з чистильними компонентами, 5 л, Kerbl
SKU
151171
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 151171 |
| Старий код SKU | 10-4124 |
| Країна походження | Niemcy |
| Основний EAN-13 | 4018653038345 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 34012090 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 151171 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/90 |
| Чиста ширина продукту | 22.5 cm |
| Чиста висота продукту | 19.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 24 cm |
| Чиста вага продукту | 4.892 kg |
| Маса нетто | 4.89 kg |
