Підвісна годівниця для птахів, 130 мл, Kerbl
SKU
83114
- з пластику
- з гачком для підвішування
- доступно в упаковці по 12 штук
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83114 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653831144 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Ємність/Об'єм | 130 ml |
| Код CN | 39269097 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/144/2592 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 83114 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.03 kg |
| Габаритний продукт | Ні |
| Висота коробки | 32 cm |
| довжина коробки | 36 cm |
| Вага коробки | 4.32 kg |
| Ширина коробки | 35 cm |
| Чиста висота продукту | 7.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 9 cm |
| Чиста вага продукту | 0.03 kg |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
