Пісок для птахів, анісовий, 2,5 кг, Kerbl
SKU
84864
- натуральний аромат анісу
- продається в колективній упаковці
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84864 |
| Код постачальника | 84864 |
| Код CN | 25051000 |
| Основний EAN-13 | 4003572415704 |
| Ємність/Об'єм | 2500 g |
| Виробник | Degro GmbH & Co. KG |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/360 |
| Чиста ширина продукту | 20 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 26 cm |
| Чиста вага продукту | 2.5 kg |
| Маса нетто | 2.5 kg |
| Висота коробки | 14 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 15 kg |
| Ширина коробки | 19.5 cm |
