Пластиковий стовпчик з D-подібною ніжкою, 158 см, білий, Kerbl
SKU
444180
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Основний EAN-13 | 4018653072226 |
| Колір виробника | білий |
| Другий код | 444180 |
| Старий код SKU | 11-1050 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Країна походження | Polska |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Маса нетто | 0.55 kg |
| Розмір | 158 cm |
| Код CN | 39269097 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/20/360 |
| Чиста ширина продукту | 14.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 158 cm |
| Чиста вага продукту | 0.55 kg |
| Ширина коробки | 37 cm |
| Висота коробки | 13 cm |
| довжина коробки | 160 cm |
| Вага коробки | 11 kg |
