Погонич для худоби на батарейках Torero 2000, Kerbl
SKU
1119/1
Компактний пристрій розміром 13 x 8 x 3 см, що забезпечує ефективну допомогу для фермерів, ветеринарів, скотарів, торговців худобою та працівників забійних цехів.
Характеристики:
- Живлення від алкалінових батарей, які служать у 3 рази довше за звичайні.
- Висока сила струму для надійного управління худобою.
- Міцний корпус, стійкий до ударів.
- Вбудований звуковий сигнал.
- Автоматичне вимкнення через 2 секунди
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 1119/1 |
| Старий код SKU | 01-2701 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 85437090 |
| Країна походження | Niemcy |
| Тип пропозиції | Розпродаж |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 0.31 kg |
| Ширина коробки | 21 cm |
| Висота коробки | 14 cm |
| довжина коробки | 37.5 cm |
| Вага коробки | 4.905 kg |
| Маса нетто | 0.169 kg |
