Погонич худоби на батарейках Torero Classic, без автоматичної системи вимкнення, Kerbl
SKU
1120
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 1120 |
| Старий код SKU | 01-2702 |
| Код постачальника | 1120 |
| Основний EAN-13 | 4018653110201 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 85437090 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/15 |
| Чиста ширина продукту | 9.7 cm |
| Чиста висота продукту | 3.7 cm |
| Чиста довжина продукту | 18.3 cm |
| Чиста вага продукту | 0.3 kg |
| Ширина коробки | 15 cm |
| Висота коробки | 11 cm |
| довжина коробки | 32 cm |
| Вага коробки | 4.8 kg |
| Маса нетто | 0.3 kg |
