Поїлка для птахів, 2 л, Kerbl
SKU
70172
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 70172 |
| Старий код SKU | 04-0344 |
| Код постачальника | 70172 |
| Країна походження | Hiszpania |
| Основний EAN-13 | 4018653270318 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код CN | 39269097 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/420 |
| Чиста ширина продукту | 20.5 cm |
| Чиста висота продукту | 20.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 19 cm |
| Чиста вага продукту | 0.202 kg |
| Маса нетто | 0.2 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
| Висота коробки | 29 cm |
| довжина коробки | 47 cm |
| Вага коробки | 2.02 kg |