Поводок для собак Miami, ручка Softgrip, 100 см х 20 мм, зелений, Kerbl
SKU
82068
- з нейлонової тканини яскравих кольорів
- міцні пряжки та карабін
- водонепроникна, стійка до забруднень
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82068 |
| Колір виробника | зелений |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653820681 |
| Тип пропозиції | Розпродаж |
| Код CN | 42010000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 82068 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3 |
| Чиста ширина продукту | 4.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 112 cm |
| Чиста вага продукту | 0.106 kg |
| Маса нетто | 0.11 kg |
| Висота коробки | 26 cm |
| довжина коробки | 41 cm |
| Вага коробки | 12.72 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
