Приманка для мух FlyCage, 4 х 25 г, Cit
SKU
15454
| Марка | CIT |
|---|---|
| Другий код | 15454 |
| Країна походження | Belgia |
| Основний EAN-13 | 4018653853382 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 38089110 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/480 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 15454 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.15 kg |
| Старий код SKU | 12-0260 |
| Висота коробки | 20.5 cm |
| довжина коробки | 32.5 cm |
| Вага коробки | 1.994 kg |
| Ширина коробки | 25 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 12 cm |
| Чиста вага продукту | 0.154 kg |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Габаритний продукт | Ні |
