Рашпіль для обробки копит Dick з ручкою, 200 х 42 х 5 мм, Kerbl
SKU
16168
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 16168 |
| Старий код SKU | 01-3163 |
| Код постачальника | 16168 |
| Основний EAN-13 | 4009215084405 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82031000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Friedr. Dick GmbH & Co. KG |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/200 |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 35 cm |
| Чиста вага продукту | 0.413 kg |
| Ширина коробки | 12 cm |
| Висота коробки | 5.5 cm |
| довжина коробки | 37 cm |
| Вага коробки | 2.201 kg |
| Маса нетто | 0.41 kg |
