Ремонтний комплект: засувка + болт + пружина для шприца HSW ROUX-REVOLVER®
SKU
31170
| Марка | HENKE-SASS-WOLF |
|---|---|
| Другий код | 31170 |
| Країна походження | Polska |
| Основний EAN-13 | 4018653311707 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 90183190 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Виробник | Henke Sass, Wolf GmbH |
| Код постачальника | 31170 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.01 kg |
| Старий код SKU | 09-0001-006 |
| Чиста висота продукту | 0.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 10 cm |
| Чиста вага продукту | 0.006 kg |
| Чиста ширина продукту | 6 cm |
