Рідке мило для рук, 1 л, Kerbl
SKU
151180
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 151180 |
| Старий код SKU | 10-4028 |
| Країна походження | Niemcy |
| Основний EAN-13 | 4018653038383 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 34012090 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 151180 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8/512 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 24 cm |
| Чиста вага продукту | 1.104 kg |
| Маса нетто | 1.1 kg |
| Ширина коробки | 25 cm |
| Висота коробки | 19.5 cm |
| довжина коробки | 29 cm |
| Вага коробки | 9.912 kg |
