Ріжучий диск для копит P6, червоний, 105 мм, Kerbl
SKU
16358
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 16358 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653163580 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 82089000 |
| Діаметр | 105 mm |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 16358 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.36 kg |
| Старий код SKU | 01-3176 |
| Висота коробки | 35 cm |
| довжина коробки | 38 cm |
| Вага коробки | 19.023 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 21 cm |
| Чиста вага продукту | 0.355 kg |
| Чиста ширина продукту | 18 cm |
