Ручний дозатор для хімічних засобів, 43 см, для каністр 20-40 кг, з подачею 30 мл, отвір 61 мм, Kerbl
SKU
151813
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 151813 |
| Старий код SKU | 01-5394 |
| Країна походження | Wielka Brytania |
| Основний EAN-13 | 4018653907207 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 84132000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100/800 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 0.091 kg |
| Маса нетто | 0.09 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
| Висота коробки | 49 cm |
| довжина коробки | 52 cm |
| Вага коробки | 9.1 kg |
