Рукавички робочі зимові PowerGrab Thermo W, розмір 11, Kerbl
SKU
297585
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 297585 |
| Колір виробника | чорний |
| Розмір | 11 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653044599 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Маса нетто | 0.12 kg |
| Код CN | 61161020 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Старий код SKU | 10-7604 |
| Висота коробки | 24.5 cm |
| довжина коробки | 71 cm |
| Вага коробки | 9.82 kg |
| Ширина коробки | 30.5 cm |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/72 |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 30 cm |
| Чиста вага продукту | 0.123 kg |
| Чиста ширина продукту | 14.5 cm |
