Рулетка для вимірювання ваги ВРХ і свиней Animeter, 2,5 м, Kerbl
SKU
219
Рулетка довжиною 250 см дозволяє вимірювати розміри тварин, що необхідно для розрахунку їх ваги та контролю приросту. Пристрій оснащений кнопкою для автоматичного змотування стрічки, що робить його використання зручним і швидким. Animeter ідеально підходить для точного вимірювання параметрів великої рогатої худоби та свиней.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 219 |
| Старий код SKU | 10-5100 |
| Основний EAN-13 | 4018653210093 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 90178010 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/2880 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 7 cm |
| Чиста вага продукту | 0.077 kg |
| Ширина коробки | 18 cm |
| Висота коробки | 12 cm |
| довжина коробки | 34 cm |
| Вага коробки | 1.848 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
