Щітка з тримачем, без держака, червона, 40 см, Kerbl
SKU
2943
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2943 |
| Старий код SKU | 10-5404 |
| Код постачальника | 2943 |
| Основний EAN-13 | 4018653290439 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 96039091 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/250 |
| Чиста ширина продукту | 14.5 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 45 cm |
| Чиста вага продукту | 0.754 kg |
| Маса нетто | 0.75 kg |
