Шлейка (халті) з пеленою на морду для дресирування собак Maxi Coach, 32 см, чорна, Kerbl
SKU
83314
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83314 |
| Код постачальника | 83314 |
| Окружність рила | < 32 cm |
| Код CN | 42010000 |
| Основний EAN-13 | 4018653833148 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | *specjalnie dla ras krótkogłowych |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/48 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 18.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.086 kg |
| Маса нетто | 0.09 kg |
| Висота коробки | 32 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 4.128 kg |
| Ширина коробки | 38 cm |
