Шлейка (халті) з пеленою на морду для дресирування собак Maxi Coach, 38 см, чорна, Kerbl
SKU
83315
- полегшує дресирування та виховання собаки
- використовувати у поєднанні з нашийником та повідцем
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83315 |
| Код постачальника | 83315 |
| Окружність рила | < 38 cm |
| Код CN | 42010000 |
| Основний EAN-13 | 4018653833155 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | *specjalnie dla ras krótkogłowych |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/80 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 18.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.096 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Висота коробки | 31 cm |
| довжина коробки | 43 cm |
| Вага коробки | 7.68 kg |
| Ширина коробки | 34 cm |
