Шприц дозувальний TU Flex-Master, з різьбою, 20 мл, Kerbl
SKU
23721
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 23721 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4035873056737 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 90183190 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/120 |
| Виробник | Henke Sass, Wolf GmbH |
| Код постачальника | 23721 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.07 kg |
| Старий код SKU | 09-3248 |
| Вага коробки | 8.4 kg |
| Чиста вага продукту | 0.07 kg |
