Шприц HSW MULTI-MATIC®, з різьбою, 25 мл, дозування 0,5 - 2,5 мл
SKU
23103
| Марка | HENKE-SASS-WOLF |
|---|---|
| Другий код | 23103 |
| Старий код SKU | 09-0018 |
| Код постачальника | 23103 |
| Основний EAN-13 | 4035873020271 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 90183190 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Henke Sass, Wolf GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50 |
| Чиста ширина продукту | 16 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 27.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.449 kg |
| Ширина коробки | 41 cm |
| Висота коробки | 34 cm |
| довжина коробки | 77.5 cm |
| Вага коробки | 24.346 kg |
| Маса нетто | 0.45 kg |
