Шприц нейлоновий з дозатором і пластиковою ручкою, з різьбою, 50 мл
SKU
23490
| Марка | HENKE-SASS-WOLF |
|---|---|
| Другий код | 23490 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653234907 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 90183110 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 23490 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.07 kg |
| Старий код SKU | 09-0126 |
| Висота коробки | 42.5 cm |
| довжина коробки | 46.5 cm |
| Вага коробки | 14 kg |
| Ширина коробки | 32.5 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 14 cm |
| Чиста вага продукту | 0.07 kg |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
