Швабра для вологого прибирання Profi, з підключенням до шлангу, біла, 35 см, Kerbl
SKU
2935
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2935 |
| Старий код SKU | 10-5429 |
| Код постачальника | 2935 |
| Основний EAN-13 | 4018653290354 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 96039091 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50 |
| Чиста ширина продукту | 36 cm |
| Чиста висота продукту | 14 cm |
| Чиста довжина продукту | 143 cm |
| Чиста вага продукту | 2.64 kg |
| Маса нетто | 2.64 kg |
