Сітка для овець TitanNet 50 м × 108 см, подвійний шпиль, біло-зелена, AKO
SKU
27328
| Марка | AKO |
|---|---|
| Другий код | 27328 |
| Країна походження | Polska |
| Основний EAN-13 | 4018653937990 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 56081930 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24 |
| Виробник | AKO-Agrartechnik GmbH & Co. KG |
| Штирь | Подвійний |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 6.98 kg |
| Старий код SKU | 11-4324 |
| Чиста висота продукту | 17.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 131 cm |
| Чиста вага продукту | 6.98 kg |
| Чиста ширина продукту | 19.5 cm |
