Сітка для захисту від вовків OviNet Maxi, 50 м х 122 см, біло-синя, одинарний штир, AKO
SKU
27388
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 27388 |
| Старий код SKU | 11-5022 |
| Тип провідника | Сітка |
| Довжина провідника | 50 м |
| Країна походження | Polska |
| Основний EAN-13 | 4018653242575 |
| Виробник | AKO-Agrartechnik GmbH & Co. KG |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 56081930 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/30 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Чиста ширина продукту | 17 cm |
| Чиста висота продукту | 16 cm |
| Чиста довжина продукту | 145 cm |
| Чиста вага продукту | 7.576 kg |
| Маса нетто | 7.58 kg |
