Соска для відра для випоювання ягнят, 5 шт, блістер, Kerbl
SKU
277/5
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Старий код SKU | 03-0003-004 |
| Код постачальника | 277/5 |
| Основний EAN-13 | 4018653079980 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 40149000 |
| Країна походження | Sri Lanka |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/84/1344 |
| Чиста ширина продукту | 10.4 cm |
| Чиста висота продукту | 4.8 cm |
| Чиста довжина продукту | 9.4 cm |
| Чиста вага продукту | 0.25 kg |
| Маса нетто | 0.25 kg |
