Стаканчик для дезінфекції дійок Twin, із захистом від зворотного протікання, зелений, 300 мл, Kerbl
SKU
15647
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15647 |
| Старий код SKU | 01-6175 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653156476 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/480 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 7.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.111 kg |
| Маса нетто | 0.11 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
| Висота коробки | 26 cm |
| довжина коробки | 35 cm |
| Вага коробки | 2.22 kg |
