Стовпчик для електроогорожі пластиковий ECO, 105 см, білий, одинарна ніжка, Kerbl
SKU
441812S/5
- Do wszystkich powszechnie dostępnych taśm, lin, linek lub drutów
- Wysoka stabilność dzięki dodatkowym wzmocnieniom
- Z ocynkowanym gwoździem 18 cm
- Zaczepy: 7 x taśma / lina + 1 x taśma
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Колір виробника | білий |
| Загальна довжина | 105 см |
| Тип стовпчиків | Поліпропілен |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Країна походження | Polska |
| Тип пропозиції | Новинка |
| Маса нетто | 0.27 kg |
| Розмір | 105 cm |
| Код CN | 85472000 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 5/1000 |
