Стовпчик для електроогорожі пластиковий з D-подібною ніжкою, 114 см, білий, Kerbl
SKU
444170
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Основний EAN-13 | 4018653081174 |
| Колір виробника | білий |
| Загальна довжина | 114 см |
| Другий код | 444170 |
| Старий код SKU | 11-1053 |
| Тип стовпчиків | Поліпропілен |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Країна походження | Polska |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Походження | Зроблено в ЄС |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Маса нетто | 0.43 kg |
| Розмір | 114 cm |
| Код CN | 39269097 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/390/780 |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
| Чиста висота продукту | 2.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 115 cm |
| Чиста вага продукту | 0.43 kg |
