Светр для собак Ellmau, 25 см, розмір XXS, синій, Kerbl
SKU
80639
- окружність шиї: < 18 см
- окружність талії: < 34 см
- привабливий зимовий стиль
- з якісного трикотажу
- гнучкий матеріал адаптується до тіла
- підвернутий комір забезпечує додаткове утеплення шиї
- 100% акрил
- можна прати при 30°C
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80639 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653963470 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 42010000 |
| Окружність шиї | 18 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80639 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Окружність талії [см] | 34 cm |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/72 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 28 cm |
| Чиста вага продукту | 0.1 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Висота коробки | 21 cm |
| довжина коробки | 60 cm |
| Вага коробки | 7.2 kg |
| Ширина коробки | 40.5 cm |
