Тірольський ланцюг з вертлюгом і оцинкованим покриттям, подовжений, 4 мм, Kerbl
SKU
12747
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 12747 |
| Старий код SKU | 01-0707 |
| Код постачальника | 12747 |
| Основний EAN-13 | 4018653127476 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73158900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/25 |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 92 cm |
| Чиста вага продукту | 0.639 kg |
| Ширина коробки | 20 cm |
| Висота коробки | 14 cm |
| довжина коробки | 34 cm |
| Вага коробки | 16.5 kg |
| Маса нетто | 0.64 kg |
