Транспортна клітка для тварин Gulliver 4 Mega, на коліщатках, до 18 кг, 70 х 50 х 51 см, сіра, Kerbl
SKU
84584
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84584 |
| Колір виробника | білий/сірий |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 8003507974456 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Stefanplast S.P.A. |
| Код постачальника | 84584 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/36 |
| Чиста висота продукту | 26 cm |
| Чиста довжина продукту | 71 cm |
| Чиста вага продукту | 5.12 kg |
| Маса нетто | 5.12 kg |
| Чиста ширина продукту | 51 cm |
| Ширина коробки | 71 cm |
| Висота коробки | 52 cm |
| довжина коробки | 78.5 cm |
| Вага коробки | 30.72 kg |
