Транспортна клітка для тварин Gulliver 5 Mega, на коліщатках, до 25 кг, 81 х 61 х 60 см, сіра, Kerbl
SKU
84585
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84585 |
| Колір виробника | білий/сірий |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 8003507974500 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Stefanplast S.P.A. |
| Код постачальника | 84585 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/24 |
| Чиста висота продукту | 35 cm |
| Чиста довжина продукту | 80 cm |
| Чиста вага продукту | 6.8 kg |
| Маса нетто | 6.8 kg |
| Чиста ширина продукту | 60 cm |
| Ширина коробки | 64 cm |
| Висота коробки | 56 cm |
| довжина коробки | 80 cm |
| Вага коробки | 20.4 kg |
