Транспортна клітка для тварин Gulliver 7 Mega, на коліщатках, до 50 кг, 102 х 72 х 76 см, сіра, Kerbl
SKU
84587
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84587 |
| Колір виробника | білий/сірий |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 8003507974906 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Stefanplast S.P.A. |
| Код постачальника | 84587 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/9 |
| Чиста висота продукту | 42.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 98 cm |
| Чиста вага продукту | 11.26 kg |
| Маса нетто | 11.26 kg |
| Чиста ширина продукту | 65 cm |
| Ширина коробки | 72 cm |
| Висота коробки | 63 cm |
| довжина коробки | 102 cm |
| Вага коробки | 33.78 kg |
