Аплікатор для хвостів Tailpainter
SKU
20716
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 20716 |
| Старий код SKU | 01-0805 |
| Код постачальника | 20716 |
| Основний EAN-13 | 5392000185234 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Irlandia |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6 |
| Чиста ширина продукту | 18 cm |
| Чиста висота продукту | 15 cm |
| Чиста довжина продукту | 70 cm |
| Чиста вага продукту | 1.43 kg |
| Ширина коробки | 56 cm |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 70 cm |
| Вага коробки | 8.58 kg |
| Маса нетто | 1.43 kg |
