Дерев'яний блок для копит, клиновидний, 130 мм, Kerbl
SKU
16133
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 16133 |
| Країна походження | Niemcy |
| Основний EAN-13 | 4018653161333 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 44219999 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50/6000 |
| Матеріал | Дерево |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 16133 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.08 kg |
| Старий код SKU | 01-3295 |
| Висота коробки | 19 cm |
| довжина коробки | 27 cm |
| Вага коробки | 4 kg |
| Ширина коробки | 14 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 13 cm |
| Чиста вага продукту | 0.08 kg |
| Чиста ширина продукту | 5.5 cm |
