Клапан у зборі для миски Suevia 115
SKU
SU1020280
| Марка | SUEVIA |
|---|---|
| Другий код | SU1020280 |
| Старий код SKU | 10-9285 |
| Код постачальника | SU1020280 |
| Основний EAN-13 | 4018653059913 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | SUEVIA HAIGES GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/25 |
| Чиста ширина продукту | 2.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 7 cm |
| Чиста вага продукту | 0.075 kg |
| Ширина коробки | 23.7 cm |
| Висота коробки | 13.5 cm |
| довжина коробки | 32.7 cm |
| Вага коробки | 1.878 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
