Кронштейн для кріплення поїлок, чавунний, Kerbl
SKU
223419
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 223419 |
| Старий код SKU | 10-2093-003 |
| Код постачальника | 223419 |
| Основний EAN-13 | 4018653001370 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 12 cm |
| Чиста вага продукту | 0.758 kg |
| Маса нетто | 0.76 kg |
