Лопать (весло) для відганяння свиней, 107 см, червоне, Kerbl
SKU
22146
Лопать (весло) для відганяння свиней — це безболісна альтернатива електропастухам, призначена для безпечного та ефективного відганяння тварин. Рукоятка виготовлена з міцного скловолокна, яке витримує великі навантаження. Вбудовані маленькі кульки всередині лопаті створюють відлякуючий шум, який допомагає контролювати тварин. Лопать виготовлена з вінілу, що робить її стійкою до пошкоджень і небиткою.
Матеріал: Вініл
Довжина: 107 см
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22146 |
| Старий код SKU | 02-0008 |
| Колір виробника | червоний |
| Основний EAN-13 | 4018653221464 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/24/144/5760 |
| Чиста ширина продукту | 17 cm |
| Чиста висота продукту | 2.8 cm |
| Чиста довжина продукту | 107 cm |
| Чиста вага продукту | 0.791 kg |
| Ширина коробки | 10 cm |
| Висота коробки | 23 cm |
| довжина коробки | 109 cm |
| Вага коробки | 4.746 kg |
| Маса нетто | 0.79 kg |
