Машинка для стрижки овець, з набором лезвій, FarmClipper 4, Kerbl
SKU
18190
| Марка | CLIPSTER |
|---|---|
| Код постачальника | 18190 |
| Другий код | 18190 |
| Тип живлення | Від мережі (N) |
| Обороти за хвилину | 2600 |
| Колір виробника | синій |
| Маса нетто | 2.6 kg |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653181904 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Напруга [V] | 240 V |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Рівень шуму | 85 dB |
| Код CN | 85102000 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Вага продукту | 1200 г |
| Призначений для | Овець |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 43 cm |
| Вага коробки | 7.8 kg |
| Ширина коробки | 35 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 41 cm |
| Чиста вага продукту | 2.6 kg |
| Чиста ширина продукту | 34 cm |
Attachments and documentation




