Ніж для копит, лівий, вузьке лезо, довгий, Aesculap
SKU
GTA311
| Марка | AESCULAP |
|---|---|
| Другий код | GTA311 |
| Країна походження | Polska |
| Основний EAN-13 | 4018653270035 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 82055980 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/100/500 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | GTA311 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.09 kg |
| Висота коробки | 5 cm |
| довжина коробки | 25.5 cm |
| Вага коробки | 0.87 kg |
| Ширина коробки | 24.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2.4 cm |
| Чиста довжина продукту | 24 cm |
| Чиста вага продукту | 0.087 kg |
| Чиста ширина продукту | 4 cm |
